×

TERMOFORY z pestkami wiśni to coraz bardziej zyskujące na popularności „naturalne docieplacze”. W środku zabawki umieszczony jest woreczek z pestkami wiśni . Specjalnie oczyszczone i wysuszone pestki wiśni posiadają właściwości kumulowania stałej temperatury, także podgrzane w kuchence mikrofalowej/piekarniku lub włożone do zamrażarki oddają ciepło lub zimno przez długi czas.

Działanie takiego woreczka polega na tym, że rozgrzane, pachnące świeżym chlebem i przy tym absolutnie suche pestki z wiśni oddają swoje ciepło dokładnie w tym miejscu ciała, gdzie ów woreczek jest przykładany. Ponadto dłużej niż zwykłe termofory utrzymuje on wcześniej nadaną mu temperaturę. Niezastąpiony przy kolkach, bólach menstraucyjnych, reumatycznych lub zapaleniach piersi w okresie laktacji.

Instrukcja obsługi:

Wyjąć woreczek z pestkami wiśni ze środka zabawki i podgrzać go w kuchence mikrofalowej (ca.1-3 minuty) lub w piekarniku (rozgrzać piekarnik do 100 stopni, następnie go wyłączyć i włożyć woreczek na ca.5-10 min). Po podgrzaniu woreczka do odpowiedniej temperatury, włóż go do misia i podaj zabawkę dziecku.

wysokość ok.35cm

Opakowanie: piękne, białe pudełko z okienkiem na przodzie.

Termofory