×

O nas

Firma Boska’s Teddies została założona w 2006 roku.

A wszystko zaczęło się od ręcznie robionych misiów, które założycielka firmy – Magda wykonywała samodzielnie. Po jakimś czasie postanowiła swoją pasją podzielić się z resztą świata i tak też powstał pierwszy zestaw „Wykończ misia, czyli zrób to sam”. Misie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, gdyż był to pomysł nowy, oryginalny,  a misie powstałe z zestawów niesamowicie słodkie.

Ten sukces pozwolił na rozwinięcie dalszej kolekcji zabawek. Po jakimś czasie mali klienci mogli cieszyć się zabawkami termoforkami, misiami z serii eko,  ślicznymi maskotkami z bijącym serduszkiem, czy w końcu pufami, poduchami i innymi akcesoriami powstałymi według projektu właścicielki firmy.
3 lata po założeniu firmy Boska’s Teddies wypuściło na rynek pierwszą niewielką kolekcję ubrań dla dzieci. Stale powiększał się także asortyment akcesoriów – torebek, plecaczków, smyczek oraz, z biegiem kolejnych lat, ubranek.

W 2014 roku zespół Boskas wypuścił na rynek pierwsze kokony dla dorosłych, które szybko stały się hitem. Cały czas przybywa nowych wzorów, jedne są stonowane, inne wręcz przeciwnie.
W swojej ofercie firma posiada również płaszcze dla dorosłych w rozmiarze uniwersalnym, wykonane z różnych przędz i w różnych kolorach.

” Wszystkie produkty dostępne w naszym butiku są wyprodukowane w Polsce i nie znajdziecie ich w żadnych sieciówkach. Oferujemy często limitowane kolekcje,  niedostępne nigdzie indziej. Stale poszerzamy ofertę ciągle słuchając rad i próśb naszych klientów, gdyż to oni są dla nas najważniejsi 🙂 Chętnie też wykonujemy projekty na ich specjalne zamówienia, które zdarza się, że wchodzą na stałe do naszej oferty” – objaśnia Magda.


Pozdrawiamy serdecznie!

Boska’s Teddies